Zdrady detektyw Łódź

Gdy współmałżonek zaczyna przesadnie dbać o siebie, odsuwa się, zaczyna chować telefon, zmienia hasło do poczty i spędza coraz więcej czasu poza domem, w związku pojawia się niepokój. Choć oznaki zdrady są czasem oczywiste, trudno na podstawie podejrzeń i przypuszczeń podjąć decyzję o rozstaniu, separacji lub rozwodzie. A jeszcze trudniej żądać rozwodu z orzeczeniem o winie – potrzebne są bowiem dowody umiejętnie zebrane i trudne do podważenia.

Pracownicy naszego biura detektywistycznego prowadzą działania tj.:

  • obserwacja partnera,
  • ustalenie czy przebywa w nieformalnym związku,
  • ustalanie potencjalnych świadków,
  • ustalenie wszelkich niezbędnych informacji na temat kochanka lub kochanki (miejsce pobytu, pracy, itp.).

 

Klient naszego biura otrzymuje pisemne sprawozdanie wraz z dokumentacją (zdjęcia, filmy). Wszystkie działania naszych detektywów cechuje nie tylko profesjonalizm, ale także dyskrecja i pełna empatia – rozumieją oni bowiem, że małżeńskie zdrady Łódź to przykra i nierzadko traumatyczna osobista sprawa, dlatego zapewniają kompleksową pomoc klientowi – wsparcie psychologiczne (nie tylko dla małżonka pokrzywdzonego w wyniku zdrady, ale również dla dzieci pochodzących ze  związku)  oraz prawne (prawnicy przygotują w oparciu o zebrany materiał dowodowy wszelkie niezbędne dokumenty procesowe niezbędne podczas rozwodu, jak również opracują plan działania).

Niewierność partnera to jedna z najczęstszych przyczyn rozwodu i jedna z najczęstszych przyczyn zleceń, które otrzymujemy. Od wielu lat pomagamy naszym klientom w najróżniejszych sprawach rozwodowych, zatem nasze doświadczenie jest naprawdę duże.

Zapraszamy do kontaktu 513 414 172