Wykrywanie i wynajem podsłuchów Łódź

Specjalistyczny sprzęt podsłuchowy, zwany też „pluskwami” charakteryzujący się świetną jakością nagrań, dużą czułością i długim czasem operacyjnym, a w przypadku podsłuchów radiowych stabilizowanych kwarcowy możliwością pracy nawet do 37 dni i, co ważne, niewykrywalnością za pomocą zwykłych odbiorników radiowych, wykorzystują m.in.:

  • dziennikarze,
  • studenci,
  • pracodawcy, którzy chcą przekonać się o uczciwości swoich pracowników,
  • pracownicy, którzy zbierają dowody, że są mobbingowani,
  • osoby pozostające w związkach, które szukają dowodów zdrady,
  • rodzice, którzy sprawdzają rzetelność niani.

Podsłuchy detektyw Łódź

Polskie prawo stanowi, że podsłuchiwanie nie jest legalne, poza określonymi sytuacjami tj.: nagrywanie pracowników po uprzednim poinformowaniu ich o tym, nagrywanie podopiecznych, nagrywanie sytuacji, w których bierzemy aktywny udział.

Wyszukiwanie podsłuchów i wykrywanie podsłuchów Łódź nie stanowi dla pracowników naszej agencji detektywistycznej żadnego problemu. Nie tylko posiadamy specjalistyczny sprzęt do wykrywania podsłuchów, ale także doświadczenie i wiedzę w jakich miejscach mogą być zamontowane urządzenia i jak skutecznie zbadać pod tym kątem dany obiekt.

Profesjonalnego, wysokiej jakości podsłuchu, zwykle potrzebnego przez krótki okres czasu, nie trzeba kupować. Kobra Security Group oferuje możliwość wynajmu sprzętu, który można zamontować np. w lampach, zegarkach, nośnikach pendrive, ładowarkach telefonicznych i który umożliwi zebranie dowodu w postaci nagrania. Wypożyczyć podsłuch mogą firmy oraz osoby prywatne.

Zapraszamy do kontaktu 513 414 172