Wynajem i wykrywanie nadajników GPS Łódź

GPS (Global Positioning System) to małe urządzenie, które początkowo wykorzystywało tylko wojsko. Możliwość zamontowania ich w pojeździe, ukrycia w przesyłce czy w maszynie sprawiła, że w obecnych czasach wykorzystywane są na szeroką skalę – także do śledzenia ludzi i zbierania informacji o tym, gdzie się poruszają. Polskie prawo o zakładaniu nadajników GPS przez prywatnego detektywa nie jest precyzyjne i pozostawia zbyt wiele możliwości interpretacji, a tym samym może oznaczać dla zakładającego konsekwencje prawne, są sytuacje, gdy wyposażenie w lokalizator:

  • małych lub nastoletnich dzieci,
  • osób starszych mających kłopoty z pamięcią,
  • floty firmowej,

jest pomocne.

Zakładanie nadajników GPS Łódź

Nasi pracownicy analizują każdą sytuację indywidualnie, tak aby zawsze działać zgodnie z literą prawa. Warto się zgłosić do naszej agencji także w przypadku podejrzenia, że ktoś zamontował nam lokalizator w celu chęci uzyskania informacji biznesowych, informacji na temat życia intymnego czy materiałów kompromitujących. Wykrywanie GPS Łódź nie stanowi dla naszych detektywów najmniejszego problemu – pojazdy, mieszkania, pomieszczenia biurowe lub inne wskazane obiekty skanujemy za pomocą przystosowanych do wykrywania lokalizatorów i podsłuchów specjalistycznych urządzeń i skanerów.

Partner podejrzewający druga stronę o zdradę, pracodawca niespecjalnie ufający podwładnemu czy troskliwy rodzic nie musi od razu lokalizatora kupować – może lokalizator GPS wypożyczyć. W ramach usługi osoba wypożyczająca GPS na krótki termin otrzymuje:

  • skonfigurowany lokalizator GPS wraz z kartą SIM,
  • dostęp do polskojęzycznej platformy oraz aplikacji na urządzenia mobilne obsługiwanej przez Android lub IOS,
  • zasilacz sieciowy wraz z kablem USB,
  • wsparcie serwisowe.

Zapraszamy do kontaktu 513 414 172