Bywają w życiu sytuacje, kiedy podsłuch, lokalizator, antypodsłuch są przydatne np. podejrzewamy partnera o zdradę, obawiamy się, że pracownicy nas oszukują czy mamy podstawy do obaw, że w naszym biurze nieuczciwy kontrahent zainstalował sprzęt, by móc uzyskać potrzebne mu informacje.

Na rynku jest mnóstwo nowinek technicznych – lepszej lub gorszej jakości sprzęt reklamowany jako detektywistyczny może nawet i nie kosztuje strasznie dużo. Zanim taki sprzęt nabędziemy, warto zadać sobie pytanie – czy warto wydać pieniądze na sprzęt o nie wiadomo jakiej jakości, którym być może nawet w sposób właściwy nie będziemy umieli się posłużyć, a jeśli będziemy umieli się posłużyć, to wykorzystamy go raz – właśnie do konkretnej sprawy?

Znacznie lepiej jest skorzystać z wypożyczalni. Wypożyczalnia sprzętu detektywistycznego Łódź Kobra Security Group dysponuje profesjonalnym i nowoczesnym sprzętem. Można w niej wypożyczyć tzw. „pluskwy”, GPS, generatory szumów i wiele, wiele innych. Warunki wypożyczenia sprzętu są jasne i proste, koszt wynajmu sprzętu należy do umiarkowanych i co ważne – nie zawiera kosztów ukrytych. Nasi fachowcy nie tylko podpowiedzą, jaki sprzęt przyda się w konkretnym przypadku, ale także podpowiedzą, w jaki sposób go użyć, by

 

Kto może skorzystać z usług naszej wypożyczalni?

Ze sprzętu może skorzystać i osoba prywatna, która ukończyła 18 rok życia, i przedsiębiorca. Nasza agencja nie bierze na siebie jednak ryzyka związanego ze sposobem wykorzystania wypożyczonego sprzętu detektywistycznego przez Klienta.