Ochrona budowy Łódź

Ochrona zapleczy budowlanych Łódź

Na placu budowy nieustannie trwa ruch – wjeżdżają i wyjeżdżają z niego samochody wykonawcy i podwykonawców, kręcą się pracownicy, inspektorzy, podwykonawcy, dostawcy. Łatwo stracić kontrolę nad sytuacją i przy okazji dobra materialne, jeśli deweloper nie zatrudni wyspecjalizowanej firmy ochroniarskiej.

Jedną z proponowanych usług przez Kobra Security Group w zakresie bezpieczeństwa jest ochrona budowy Łódź. Zanim podejmiemy się zadania, weryfikujemy teren – sprawdzamy, gdzie będą składowane materiały, gdzie będą parkować maszyny budowlane, szukamy miejsc, które mogą stanowić słaby punkt w zabezpieczeniu terenu.

W jaki sposób chronimy?

  • zapewniamy ochronę fizyczną – nasi pracownicy zadbają o płynny i bezpieczny ruch pojazdów na terenie budowy – nie tylko zewidencjonują wjazdy i wyjazdy, ale także zaanonsują dostawy i sprawdzą uprawnienia do przebywania na terenie budowy. W przypadku osób, pracownicy ochrony, zgodnie z dyspozycjami kierownika budowy, kontrolują ich dostęp do terenu budowy tj. sprawdzają przepustki i uprawnienia, a także czuwają nad przestrzeganiem przepisów BHP (posiadanie odzieży ochronnej i kasków),
  • MOBILNA WIEŻA MONITORUJĄCA MWM  (działania operacyjne) – usługa polega na sprawdzeniu wizyjnym obiektu po informacji alarmowej, która została zarejestrowana w Centrum Monitorowania Alarmów (CMA)  za pomocą MWM, która jest pozostawiona na chronionym terenie.  MWM jest konstrukcją, którą można ustawić w dowolnym miejscu bez potrzeby zasilania poprzez zastosowanie paneli słonecznych oraz akumulatorów zapasowych będących w MWM. Jest to rozwiązanie pozwalające na minimalizację czynnika ludzkiego, eliminację konieczności inwestowania w zakup drogiego sprzętu monitorującego, mobilność pozwalającą na wykorzystanie monitoringu w nietypowych zastosowaniach, oszczędność czasu przy planowaniu i realizacji inwestycji,  brak plątaniny dodatkowych kabli zapewniających Internet, itp.

Powierzając ochronę placu budowy zyskujesz oszczędności w porównaniu z kosztami za ochronę fizyczną oraz innowacyjną ochronę XXI wieku.