Domek letniskowy na działce położonej w pobliżu lasu lub jeziora to wspaniałe miejsce do wypoczynku. Wielu z właścicieli takich domków traktuje taki domek jako drugie miejsce do życia – wkłada mnóstwo serca i wysiłku, a także nie szczędzi finansów, by miejsce relaksu było jak najbardziej komfortowe, funkcjonalne i ładnie urządzone. Domki letniskowe nierzadko wyposażone są w meble ogrodowe, pralki, zmywarki, telewizory, wartościowe przedmioty i wszystko to, co przydaje się w codziennym życiu.

Wakacyjny domek, z racji położenia i sezonowości przebywania w nim, stanowi jednak łatwy cel dla włamywaczy lub wandali. Podczas nieobecności właścicieli dochodzi do kradzieży, włamań, dewastacji mienia, a bywa, że wiosną okazuje się, że w domku przebywał lokator. I nie była to mysz. Domek warto zatem zabezpieczyć.

W ofercie Kobra Security Group znajduje się ochrona domków letniskowych Łódź. Chronimy domki znajdujące się w miejscowościach Chodecz, Sokolniki, Rosanów, Kalonka i w ich okolicach. W jaki sposób chronimy? Zanim podejmiemy się ochrony, nasi wykwalifikowani pracownicy ochrony przyjeżdżają pod wskazany adres i dokonują dokładnych oględzin terenu otaczającego dom oraz sam budynek. Ustalają rozkład i ilość pomieszczeń znajdujących się w chronionym budynku, oglądają okna, drzwi oraz weryfikują słabe miejsca w zabezpieczeniu. Następnie w zależności od dostępności zasilania dobierają system (czujniki, kamery). Każdy sygnał przekazany do naszej stacji monitorowania sygnałów alarmowych będzie starannie przeanalizowany i w odpowiedni sposób na niego zareagujemy.