Działka rekreacyjna z domkiem to dobry sposób na relaks i wypoczynek. Zwykle takie działki położone są poza granicami miasta, z dala od dużych skupisk ludzkich, a nierzadko daleko od najbliższego sąsiada, za to blisko lasu i jeziora. Sporadyczne przyjazdy do domku (weekendy, wakacje) stanowią łatwy cel dla złodziei, którzy przywłaszczają sobie wszystko, co mogą sprzedać – telewizory, narzędzia, wodomierze, wartościowe przedmioty czy rośliny. Zabezpieczenia w postaci dodatkowych drzwi, zamków, okiennic zwykle nie stanowią dla nich problemu – oprócz włamania i kradzieży, mamy też do czynienia ze zniszczeniem mienia.

Ochrona działki Łódź

Właściciele działek mogą chronić swoje mienie indywidualnie lub grupowo. Mogą powierzyć ochronę terenu na którym znajdują się ogródki wyspecjalizowanej firmie, która zapewni ochronę fizyczną lub monitorowanie (regulamin ROD oraz przepisy ustanowione przez Polski Związek Działkowców nie zabraniają montowania kamer na działce). Na działkach, do których doprowadzony jest prąd instalacja systemu alarmowego nie stanowi problemu, natomiast tam, gdzie prądu nie ma, montowane są np. kamery z akumulatorami.

 

Pracownicy ochrony Kobra Security Group, w przypadku indywidualnej ochrony, zanim podejmą się zadania, dokładnie sprawdza teren oraz dom (drzwi i okna), wyszukuje wszystkie słabe punkty działki i budynku oraz określa najkrótsza i najszybszą drogę docelową podczas ewentualnej interwencji. Ochrona działki Łódź w naszym wydaniu to spokój i pełne bezpieczeństwo właściciela i jego mienia.