Rozwody i kwestie, które muszą być podczas niego rozwiązane mogą być trudne, zawiłe i ciągnąć się latami. Podobnie ma się rzecz w przypadku szeroko pojętych spraw biznesowych. Trwające w nieskończoność procesy sądowe nie tylko kosztują nerwy, ale także obciążają budżet, a w dodatku jego wynik dla osoby poszkodowanej nie zawsze jest przesądzony.

Jeśli trudno o jednoznaczny wynik, warto skorzystać z pomocy nie tylko adwokata, ale także licencjonowanego detektywa. Połączone siły specjalistów dla klienta oznaczają właściwą i skuteczną strategię podczas postępowania sądowego, legalne dowody, szybszy czas trwania postępowania i co najważniejsze – przechylenie szali zwycięstwa na jego korzyść. 

Dlaczego warto skorzystać z pomocy detektywów Kobra Security Group?

Dlaczego warto skorzystać z pomocy detektywów Kobra Security Group?

  • zatrudniamy licencjonowanych detektywów z bogatą wiedzą i doświadczeniem,
  • zebrane przez nas materiały dowodowe (raporty, filmy, zdjęcia) pochodzą z legalnych źródeł i są uwzględniane przez sąd,
  • posiadamy prawo do przetwarzania danych osobowych, nawet bez zgody zainteresowanych,
  • podczas działania zachowujemy dyskrecję, nie naruszamy praw i wolności osób postronnych,
  • nie zdradzamy źródła dowodów,
  • prowadzimy poszukiwania świadków Łódź,
  • a kiedy zachodzi taka konieczność stawiamy się w sądzie w charakterze świadka.

Pomoc detektywa jest nieoceniona – niezależnie od tego, czy dostarcza tylko zdjęcia do sądu, czy inne gromadzi inne dowody sądowe detektyw Łódź może mieć wpływ na przebieg procesu. Należy pamiętać że samodzielne zbieranie dowodów jest procesem nielegalnym, podlega odpowiedzialności karnej, a dodatkowo dowody zdobyte w ten sposób nie zostaną uwzględnione przez sąd. Lepiej powierzyć to zadanie prawdziwym specjalistom.

Zapraszamy do kontaktu 513 414 172